Мікродобрива

Мікродобриво Альбіт

Альбіт – комплексний препарат, антистресант, що має властивості регулятора росту й фунгіциду.

Препаративна форма: текуча паста (ТПС) із приємним хвойним запахом, легко змішується з водою.  

Діюча речовина Альбіту - природний біополімер - полі-β-гидроксимасляная кислота з грунтових бактерій Bacillus megaterium і Pseudomonas aureofaciens. У природних умовах, дані бактерії живуть на коренях рослин, стимулюють їх зростання, захищають від хвороб і несприятливих умов зовнішнього середовища. До складу препарату входять речовини, що стабілізують і підсилюють ефект основного д. в.: магній сірчанокислий калій фосфорнокислий калій азотнокислий, карбамід і терпенові кислоти хвойного екстракту.
Альбіт не містить живих мікроорганізмів (а тільки д. в. з них), що робить дія препарату більш стабільним, менш схильним до впливу умов зовнішнього середовища. Перевагою Альбіту перед аналогічними препаратами є його сумісність з усіма пестицидами і добривами.
Альбіт характеризується низькою вартістю і екологічністю біологічних препаратів, в той же час по ефективності і стабільності наближається до хімічних.
Механізм дії Альбіту заснований на стимуляції природних захисних реакцій рослин: активізації антиоксидантних ферментів та індукції імунної відповіді, регуляції надходження елементів живлення і розвитку рослин.

Ефективність Альбіту підтверджена більш ніж 500 польових дослідах на 60 сільськогосподарських культур (зернові, соняшник, горох, соя, цукровий буряк, картоплю, ріпак, льон, виноград, яблуня, овочеві та інші).

Успішно застосовується сільгоспвиробниками від Німеччини та Швейцарії до Примор'я і Китаю, від Швеції до Узбекистану, в т. ч. в 45 регіонах Росії.

Антистрессант


    Антидотний (антистресовий) ефект Альбіту при використанні з хімічними пестицидами становить від 5 до 93%, іншими словами, Альбіт здатний запобігти такі втрати врожаю. Знімає гербіцидний стрес: додавання Альбіту до гербіцидів дозволяє підвищити врожайність в середньому на 16,6% у порівнянні з використанням чистих гербіцидів.

Стимулятор росту рослин


    За рахунок інтенсифікації фізіолого-біохімічних процесів, Альбіт дозволяє прискорити проходження фенофаз сільськогосподарськими культурами. В результаті, тривалість вегетаційного періоду, необхідного для отримання повноцінного врожаю, скорочується на 3-12 діб, що дозволяє вчасно зібрати врожай і отримувати стійкий результат вирощування південних культур.

Фунгіцидна дія


    На відміну від хімічних фунгіцидів, Альбіт не володіє токсичною дією на патогенів, а захищає рослини від хвороб шляхом підвищення природного імунітету рослин. Тому Альбіт треба застосовувати до появи перших ознак захворювання і при ураженості рослин комплексом інфекцій не більше 30% (при відсутності внутрішніх інфекцій). При більш високому рівні захворювання, препарат рекомендується поєднувати в бакових сумішах з хімічними фунгіцидами.

    Стабільність дії Альбіту в середньому в 2 рази вище, ніж у інших біопрепаратів на 26% вище, ніж у хімічних фунгіцидів. Дозволяє отримувати високий ефект з року в рік при різних погодних і ґрунтово-агрохімічних умов. Знижує вартість фунгіцидних обробок і обсяги внесених добрив на 20-45%.

    Альбіт володіє захисним дією, стримуючи розвиток широкого кола основних хвороб сільськогосподарських культур (кореневих гнилей, борошнистої роси, листостеблових плямистостей, бурої іржі, фузаріозу, септоріозу, антракнозу, парші, фітофторозу, білої та сірої гнилі, бактеріозів і інших) - всього препарат зареєстрований в якості фунгіциду для боротьби з 26 хворобами рослин. Біологічна ефективність Альбіту проти хвороб становить в середньому 40-90%. Ефективність Альбіту проти багатьох захворювань не набагато поступається більш дорогим хімічним засобам захисту, переважаючим Альбіт за ціною в десятки разів. Так, проти кореневих гнилей зернових культур біологічна ефективність Альбіту становить в середньому 59-81%, в той час як у хімічних протруйників вона дорівнює 40-70%.

 Посилює постачання рослин елементами живлення


    За рахунок розмноження у ґрунті азотфіксаторів, фосфат-солюбилизирующих та інших корисних бактерій, Альбіт на 18-47% збільшує коефіцієнт використання елементів мінерального живлення рослинами з грунту і добрив. В результаті рослини більш ефективно використовують наявні поживні ресурси, дозволяючи знизити витрати мінеральних добрив на 10-30%. На середньо окультуреної грунті використання Альбіту здатне замінити до 18 кг/га д. в. азотних добрив та 14 кг/га фосфоровмісних добрив.

Посилює посухостійкість рослин на 10-60%


    В даний час Альбіт є єдиним пестицидом, офіційно рекомендованим для підвищення посухостійкості сільськогосподарських культур в Росії.

Забезпечує стабільний урожай


    Здатність препарату забезпечувати стабільний урожай в різних умовах відкриває широкі перспективи для його застосування. Альбіт підвищує урожайність в середньому на 5-20%. Забезпечує прибавку врожаю зернових на 2,9-10,7 ц/га, цукрових буряків - від 48,1 ц/га, соняшнику - від 3,4 ц/га, картоплі - від 34,3 ц/га, сої - від 3,2 ц/га Прибавка врожаю в середньому в 2,25 рази вище ніж у аналогічних препаратів.

Підвищує якість врожаю


    Альбіт підвищує вміст клейковини в зерні пшениці на 0,5-5,1% (в середньому на 2,3%). Цукристість цукрових буряків збільшується в середньому на 0,3-2,0%, зростає вихід олії в соняшнику. Вміст вітамінів в овочах збільшується на 6-25%, а вміст нітратів знижується на 16-26%.

За своїм токсикологічним властивостями, Альбіт відноситься до 4 класу небезпеки, тому важливою відмінною особливістю Альбіту є його практично повна нешкідливість для людини, тварин і рослин.
Завдяки своїй безпеці, Альбіт використовується в системах екологічно чистого органічного землеробства.

Термін зберігання 3 роки при температурі від -20° С до +25

VTEM Carousel - модуль joomla Окна

Засоби захисту рослин, добрива, насіння,

Україна,  м. Вінниця "SV-Agrolux"

+38 067 745 73 98

вул. Келецька 53, оф. 417

2017 Всі права захищено.

Розробка сайту - студія«Webhit»